Mobiliva Yerinde AR-GE Merkezi

%100 Türk Sermayesi ile kurulan ve uzman, tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk yazılım mühendisleri ile ileri teknoloji ürün ve servisleri üreten yerinde AR-GE Merkezi Mobiliva’da geliştirdiğimiz yaratıcı çözüm ve hizmetler ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermekteyiz. Biotekno’nun binlerce kuruma sunduğu ürün ve servislerin tüm geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarını Mobiliva şirketi yapmaktadır.

Sadece Biotekno’nun hizmet ve servislerini kodlamak teknolojilerini araştırıp geliştirmek için kurulan Mobiliva AR-GE merkezimizde kurumların iletişim ve pazarlama ihtiyaçlarını çözümlemeye yönelik ürün ve hizmetlerin yanı sıra Perakende sektörü için geliştirdiğimiz OTS Platformu ile Zincir Mağazaları birer Dijital Ürün Yönetim noktası haline getiriyoruz.

Vizyoner topluluğumuzu oluşturan yazılımcılarımız, tasarımcılarımız ve mühendislerimizle, ülkemizin gelişmesine yardımcı olacak, kurumların sorularını cevaplara dönüştürmek için her gün çalışıyoruz.

mobiliva-arge1

Misyonumuz; güçlü AR-GE yeteneklerimizle bilgi ve teknolojiyi en etkin şekilde harmanlayarak geliştirdiğimiz kurumsal ürünlerle kalkınmaya katkı sağlayan, topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; geliştirdiğimiz teknoloji ve ürünlerle alanında lider ve global bir AR-GE oyuncusu olmaktır.

Yeni iş kolları oluşmasına yol açan projelerimizle sektöre yön verirken iş dünyasının ihtiyaçlarına katma değer ve rekabet avantajı da yaratıyoruz.

Belgelerimiz

Biotekno olarak sektöre yön veren yaratıcı fikirlerimizi hayata geçirmek için 2005 yılında yerinde AR-GE Merkezimiz Mobiliva’yı kurduk.

Hayalleri teknolojiyle buluşturarak, Türkiye’de ilkleri gerçekleştiriyoruz.

Sektörün iş yapış biçimini değiştiren AR-GE projelerimiz ile kurumların dışa bağımlılığı azaltıyor, ortaya çıkan ürünlerin geri dönüşümleri ile süreçleri sürdürülebilir kılıyoruz.

Çözümlerimiz İle Sektöre Yön Vererek Gelir ve Kazanç Sağlıyoruz.

Tamamen Türk yazılım mühendisleri ile hem perakende sektörünün hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve servisler üretiyoruz.

Kalite Politikalarımız

Tüm süreçlerde, müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir olmayı ve optimum maliyetle maksimum faydayı ortaya çıkaracak teknolojiler geliştirmeyi,

Organizasyon içinde herkesin yetkinliklerini ortaya koyarak, yeteneklerini en üst seviyede sergileyebilecekleri yaratıcı çalışma ortamının oluşmasını sağlayarak kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,

Her projeyi olası risk ve fırsatları belirleyerek, zamanında, müşterilerimizin taleplerine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı Ve Uzun soluklu stratejik iş ortaklıkları geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikalarımız

Bilgi varlıklarımızı ihtiyaçları ve risklerini belirleyerek yönetmek ve güvenlik risklerine yönelik kontrolleri geliştirerek işimizin sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak

Verdiğimiz hizmetler sırasında kullandığımız bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlarken, risklerimizi en aza indirgeyerek sistemimizi sürekli geliştirip iyileştirmek

Risklerin işlenmesi için çalışma esaslarını ortaya koyarak, gerçekleşebilecek bilgi güvenliği olaylarına etkin ve hızlı müdahale edecek yetkinliğe sahip olmak

Bilgi güvenliği seviyemizi zaman içinde koruyarak, kurumumuzun itibarını geliştirmek ve kurumumuzu bilgi güvenliği kırılmalarından kaynaklanabilecek olumsuz etkilerden korumak

Tabi olduğumuz ulusal veya sektörel düzenlemelerin ilgili mevzuat gereklerini yerine getirerek, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklardan kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimlerini sağlamaktır.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek