Mobiliva 2005 yılında kurulmuştur. Yerinde Ar-Ge Merkezi olarak, geliştirdiğimiz yaratıcı çözüm ve hizmetler ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermekteyiz.

%100 Türk Sermayesi ve uzman, tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk yazılım mühendisleri ile ileri teknoloji ürün ve servisler üretiyoruz.

Binlerce kurumun isteği ile devamlı gelişen platformlardan tüm müşterilerimiz yararlanmakta, her kurumun ihtiyacına yönelik tasarladığımız ortak uygulamalarımızın yanında kurum ihtiyaçlarına özel terzi usulü uygulamalar ile hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlarız.

Kalite Yönetim ve Bilgi Güvenliği standartlarına uygun olarak geliştirmelerimizi yaparız.

Misyonumuz: Seneler içinde biriken tüm yetenekler ve kaynaklarla yazarkasa üzerinde sanal ürünlerin satışı sağlayan tek platform olarak tüm zincirlerde yer almayı hedefleyen, yerel kalkınmaya katkı sağlayan, topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz: Yerel ve ulusal zincirlerde sağladığı platform ile sanal ürün satışlarında tek tercih edilen, paydaşlarının sürekli mutluluğunu sağlayan bir firma olmaktır.

Hedef ve Stratejilerimiz

• Firmamıza Ar-Ge bilincini daima yaşatarak paydaşlarımızın (firmamız/çalışanlarımız) gelişimine katkıda bulunmak,

• Ar-Ge disiplini çerçevesinde süreç verimliliğini artırmak,

• Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülkemiz koşullarına uygun daha fazla ileri teknoloji ürünler üretmek,

• İleri teknoloji ürünlerde dışa bağımlılığı azaltmak ve ihracatı arttırmak,

• Ar-Ge projeleri sonucunda çıkan ürünlerin geri dönüşümleri ile süreçleri sürdürülebilir kılmak.