KURUMSAL

Mobiliva yerinde Ar-Ge Merkezi olup Biotekno İletişim ve Pazarlama Çözümleri ile grup şirketidir. Geliştirdiği yaratıcı çözüm ve hizmetler ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermektedir.

%100 Türk Sermayesi ve uzman, tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk yazılım mühendisleri ile ileri teknoloji ürün ve servisler üretir.

Biotekno binlerce kuruma sunduğu ürün ve servislerin tüm geliştirmelerini, Ar-Ge çalışmalarını Mobiliva şirketi yapmaktadır. Bugüne kadar geliştirilen platform, ürün ve servisler 3 grupta toplanabilir.

İlk grupta Mesajlaşma platform, ürün ve servisleri vardır. TopluSMS, TopluMail, TopluSes gibi binlerce müşterinin kullandığı Türkiye’nin en gelişkin platformlarını 2003 yılından bugüne geliştirilmesini Mobiliva Teknoloji ekipleri yapmaktadır.

İkinci grup ise Akıllı Kurumsal İş Uygulamalarından oluşur. Türkiye’de sadece Mobiliva Teknoloji grubunun geliştirdiği akıllı uygulamalar bugün yüzlerce kurumda, milyonlarca işlemi yöneten, kuruma özelleştirilen kurumsal servisler olarak kullanılmaktadır. Baskonuş, aynı zamanda Operatör düzeyinde, ölçeklenebilir, bir servis olarak 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Bunun yanında, Form ve İş Takip Platformları genel iş uygulamaları olarak tüm kurumların ihtiyaçları ile geliştirilmeye devam etmektedir. Kapalı devre IM (Anlık Mesajlaşma) Platformu ve bazı sektörel çözümleri de kurumların kullanımındaki katma değerli platformlarından bazılarıdır.

Üçüncü grupta ise Elektronik Dağıtım çözümleri bulunmaktadır. Jetkontör başarı hikayesi sonrasında yaratılan OTS Platformu Türkiye’de 2009 yılından bu güne bir ilk olmayı sürdürmektedir. OTS Platformu akıllı yazarkasa kullanan Zincirler tarafından iyi bilinen bir marka olup mağazalarda anlık ve-veya PIN bazlı dijital ürünler satılmasını sağlar.

Mobiliva bir Arge Merkezi olarak yeni teknolojiler ile kurumsal ihtiyaçlara çözüm üretmeye devam etmektedir.