2011 yılından bu yana sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda Dünya’nın en iyi Bas Konuş Platformu %100 Yerli Yatırım ve Türk Mühendisleri ile geliştirilmiştir. 2013 yılı itibari ile Operatör Ürünü olarak kurumların haberleşme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Akıllı Bas Konuş, telsiz gibi anlık sesli iletişimi akıllı cep telefonları üzerinden sağlayan bir haberleşme uygulamasıdır. Sınırsız kişi ve grup ile anons yaparak haberleşmenin yanı sıra, mobil dünyanın avantajları da kullanıcılarına sunmaktadır. Konum servisleri ile anlık konum takibi, yazılı/görsel mesajlaşma seçenekleri, iş emirleri gibi özellikler sadece sesli haberleşmenin yanında diğer haberleşme kanallarını da sunuyor.

En büyük Ar-Ge çalışmalarımızdan biri olan “Bas Konuş ile Telsiz Entegrasyonu” için geliştirdiğimiz Gateway 2015 yılında TÜBİTAK onayı ve desteği almıştır. Bu entegrasyon sayesinde telsiz kullanıcıları ile akıllı cihaz kullanıcıları birbiri ile iletişime geçebiliyor.

Sürekli gelişmeye devam eden Akıllı Bas Konuş, Dünya’da ve Türkiye’de rakip tanımadan binlerce kuruma hizmet etmeye devam ediyor.